Apple Teknoloji

Artırılmış Gerçeklik Bilgisayarı ve Apple

Artırılmış gerçeklik teknolojisi, gerçekten insanları büyüleyen bir yapıya sahip. Bu konuda söz sahibi olan pek çok firma var iken, Apple firması son dönemlerde bilgisayarlarına bu konuda yeni nesil eklentiler yapıyor ve insanlar için çok daha cazip bir hale getiriyor bütün durumu. Durumlar böyle iken artırılmış gerçeklik konusunda gerçekten önemli ve bir o kadar da yenilikçi seçimler var. Önümüzdeki günlerde duyurulması beklenen bu yeni nesil teknolojilerde, Apple tarafından saklanan sırları hep birlikte öğrenmiş ve keşfetmiş olacağız.

ARKit ismi ile yayımlanan ve bu adı taşıyan bir donanım ile ön plana çıkacak olan yeni nesil Apple Bilgisayarlar, iOS 11 ile uyumlu çalışacağı için de gayet etkin bir yola sahip olacak diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu duruma dair gerekli olan her şeyi rahatlıkla incelemeye ve ön plana çıkarmaya başlayın. Hem yoğun, hem de kolay kullanımlara sahip olan bütün çözümleri tek bir tıklama ile inceleyebilir, ön plana çıkarabilirsiniz. Size dair üretilen, sizin için yoğun bir kullanım ile sunulacak olan yeni nesil bilgisayar teknolojisinden olan artırılmış gerçeklik konusu için tek yapmanız gereken uygun dokunuşları ön plana çıkarmanız olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve her dokunuşu rahatlıkla incelemeye ve detaylı bir şekilde kullanmaya devam edin. Profesyonelliğin ve ihtiyaçlara dair üretilen çözümlerin ön plana çıkarıldığı günümüzde, gerçeklik algısını rahatlıkla takip edebilirsiniz artık.

İlgili Yazı:  Rolls-Royce İnsansız Tekne Üretiyor!

Editör Hakkında

Tekno Hocası

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın