Ana sayfa İnternet 4.5G Hataları ve Çözümleri

4.5G Hataları ve Çözümleri

31
3
Paylaş

1 Nisan itibariyle hayatımıza giren 4.5G teknolojisi, beraberinde aksaklıkları da getirdi. Henüz herkes bu hıza ulaşamamış olsa da ulaşmış olanlar, henüz bazı şeylerin farkında değiller. Bilindiği gibi Ulaştırma Bakanlığının da uyarılarıyla faturalara dikkat edilmesi yönünde bilgilendirme yapıldı. Fakat 1 nisanın gelmesiyle nasıl çalışıyor diye bakayım derken adil kullanım kotanızın da sonuna getirmeyin. Ölçümünüzü yapmanızın basit yolları var

Speedtest.net gibi sitelerle bilgisayardan internet hızınızı ölçebilirsiniz. Mobilden ise yine aynı sitenin mobil uygulamasını indirip ölçebilirsiniz.

iPhone‘da 3G’den 4.5G’ye geçişlerde de sorun yaşanıyor. Bunun çözümü için Ayarlar sekmesinde Şebeke kısmını LTE şeklinde düzeltmeniz gerekiyor.

Bunun gibi birçok 4.5G hataları beraberinde geliyor. Örneğin 4.5G sim kart algılanmadı hatası, 4.5g Sim kartı değiştirdiğim halde çalışmıyor hatası, 4.5G şebeke sorunu çözümü, 4.5G internet bağlantım gidiyor hatası, 4.5G simgesi görünmüyor hatası 4.5G internete bağlanamıyorum hatası, 4.5G sim kart algılanmadı hatası, 4.5G sim kart takılı değil hatası,4.5G sim kart uyumsuzluk hatası cevap bekleyen sorulardan yalnızca birkaçı.

Siz de  yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak yardım isteyebilirsiniz 🙂

İlgili Yazı:  E-Ticaret, Seo ve Müşteri Memnuniyeti

3 Yorumlar

  1. Benim telifon um yurt dışından geldi. Telifon 4.5G destekli ve sim kart da 4.5 destekli diye mesaj geldi. Ama şebeke kısmında lte veya 4G gelmedi

  2. 4,5 g li telefondan 3g li telefonla görüntülü görüşme yapılabiliyor mu arkadaşlar. Bilen varsa nasıl olduğu hakkında bilgi verebilirmi. Teşekkürler.

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here