İnternet

4.5G Hataları ve Çözümleri

4.5G Hataları

1 Nisan itibariyle hayatımıza giren 4.5G teknolojisi, beraberinde aksaklıkları da getirdi. Henüz herkes bu hıza ulaşamamış olsa da ulaşmış olanlar, henüz bazı şeylerin farkında değiller. Bilindiği gibi Ulaştırma Bakanlığının da uyarılarıyla faturalara dikkat edilmesi yönünde bilgilendirme yapıldı. 4.5G Hataları baş göstermeye başladı. Fakat 1 nisanın gelmesiyle nasıl çalışıyor diye bakayım derken adil kullanım kotanızın da sonuna getirmeyin. Ölçümünüzü yapmanızın basit yolları var.

4.5G Hataları ve Çözümleri

Speedtest.net gibi sitelerle bilgisayardan internet hızınızı ölçebilirsiniz. Mobilden ise yine aynı sitenin mobil uygulamasını indirip ölçebilirsiniz.

iPhone‘da 3G’den 4.5G’ye geçişlerde de sorun yaşanıyor. Bunun çözümü için Ayarlar sekmesinde Şebeke kısmını LTE şeklinde düzeltmeniz gerekiyor.

Bunun gibi birçok 4.5G hataları beraberinde geliyor. Örneğin 4.5G sim kart algılanmadı hatası, 4.5g Sim kartı değiştirdiğim halde çalışmıyor hatası, 4.5G şebeke sorunu çözümü, 4.5G internet bağlantım gidiyor hatası, 4.5G simgesi görünmüyor hatası 4.5G internete bağlanamıyorum hatası, 4.5G sim kart algılanmadı hatası, 4.5G sim kart takılı değil hatası,4.5G sim kart uyumsuzluk hatası cevap bekleyen sorulardan yalnızca birkaçı.

Siz de  yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak yardım isteyebilirsiniz 🙂

İlgili Yazı:  Ücretsiz Sparkle Photoshop Brush Sets

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "4.5G Hataları ve Çözümleri"

avatar
  Subscribe  
Bildir
Mutlu
Ziyaretçi
Benim telifon um yurt dışından geldi. Telifon 4.5G destekli ve sim kart da 4.5 destekli… Read more »
bilal
Ziyaretçi

HTC one m8 4.5 g sorunu çözülmüştür aşagıdaki linkten çözüme ulaşailirsiniz
https://forum.donanimhaber.com/m_119902935//tm.htm

bülent kanca
Ziyaretçi
4,5 g li telefondan 3g li telefonla görüntülü görüşme yapılabiliyor mu arkadaşlar. Bilen varsa nasıl… Read more »